1 бер. 2024

Квест «Цікава інформатика».
29 лют. 2024

Тиждень технологій та інформатики

В рамках тижня технологій та інформатики 29 лютого для учнів 5 касу Орлівського НВК, був проведений майстер-клас з виготовлення декоративної квітки.
28 лют. 2024

Тиждень технологій та інформатики

В рамках тижня технологій та інформатики 28 лютого для учнів 6 касу Орлівського НВК, був проведенний майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.
28 лют. 2024

Тиждень технологій та інформатики

Гра - обери позицію “Інтернет в нашому житті”
27 лют. 2024

Тиждень технологій та інформатики

Чи можете ви прожити життя без інформаційних технологій? Так чи ні? Скільки засобів роботи з інформацією ви можете перелічити?
26 лют. 2024

Школа майбутнього першокласника «Впевнений старт» продовжує свою роботу.

Веселе місто Алфавіт, Йому сьогодні наш привіт! До нього нам лягає путь — У ньому літери живуть. Живуть там літери в словах, А кожне слово — звір чи птах, Травиця чи барвистий цвіт. Отож в похід за мною вслід!
26 лют. 2024

Тиждень технологій та інформатики

Можливості Інтернету безмежні і його роль в нашому житті складно описати. Швидше, це відчуття, схоже на можливість дихати на повні груди.

СКАЖЕНИЙ БАСКЕТБОЛЬНИЙ КОШИК

Здобувачі освіти Орлівського навчально-виховного комплексу приєднується до проведення обласного спортивно-креативного флешмобу «Скажений баскетбольний кошик»
21 лют. 2024

Дай роботу тілу – відпочине голова

Здобувачі освіти Орлівського НВК взяли участь у ІІ (зональному ) етапі чемпіонату Донецької області з піднімання тулуба в сід за 1 хвилину серед учнів та учениць 7-9 класів.

21 лютого - міжнародний день рідної мови

Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову. Ліна Костенко