11 трав. 2024

Милі матусі!

Орлівський навчально-виховний комплекс вітає усіх матусь з прийдешнім Міжнародним днем матері та Днем матері в Україні
10 трав. 2024

Всесвітній день руху заради здоров'я

Родина Орлівський навчально-виховний комплекс долучилася до Всеукраїнської національно-патріотичної онлайн-руханки.
10 трав. 2024

Моє безпечне місце

Година психолога з учнями 5-6 класу.
8 трав. 2024

День пам'яті та примирення. День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Тематична виставка творчих робіт до Дня пам'яті та примирення. Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

День памяті

Виховна година "ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ТА ПЕРЕМОГИ НАЛ НАЦИЗМОМ У ДРУНІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939-1945 рр."

День пам'яті та примирення та День Перемоги у Другій світовій війні

Класна година "9 травня -День пам'яті полеглих у війні"
6 трав. 2024

Школа майбутнього першокласника «Впевнений старт» продовжує свою роботу.

Новий друг в нашій команді, число "8"
3 трав. 2024

ЯРМАРОК ВЕЛИКОДНІХ СУВЕНІРІВ

Орлівський навчально-виховний комплекс бере участь в обласній онлайн-виставці дитячих робіт «Ярмарок Великодніх сувенірів».
2 трав. 2024

Флешмою «Мотивуй, надихай та дій»

Долучаємось до Всеукраїнського
1 трав. 2024

СВЯТО «МИСТЕЦЬКА АЛЕЯ»

В рамках проєкту «Разом ми – сила» в початковій школі Очеретинської громади відбулося свято «Мистецька алея». В дружній та радісній атмосфері зустрілися учні 1,2 класів.