ЩОДЕННИК ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ "ГАЛАКТИКА" ОРЛІВСЬКОГО НВК

Промінців домалювало.
А блакитним сонцю треба
Підфарбовувати небо.

01.06.2021 у Орлівському НВК відбулося урочисте відкриття пришкільного табору "Галактика".
Перший день в літньому пришкільному таборі «Галактика» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів.
Було проведено спортивні змагання між командами табору на честь Дня захисту дітей.
Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!

02.06.2021 р. день здоров'я та спорту у таборі "Галактика" розпочався колом привітань та ранковою зарядкою.
Вихователями табору було проведено вікторину "Формула здоров'я", розважальну гру "Стежинами здоров'я", також було організовано перегляд мультфільмів на спортивну тематику та про здоровий спосіб життя, ігри за інтересами, спортивну годину та рухливі ігри.
Закінчився час перебування у таборі Прощальним колом.
Діти отримали велике задоволення та позитивні емоції, які спонукали їх до активної участі у заходах.

День фантазії та бажань.
03.06.2021 р., як завжди день для вихованців пришкільного табру "Галактика " розпочався із ранкової зустрічі та зарядки "Стежинами здоров'я".
Діти відвідали лабораторію "Наукові витівки", де вчителька хімії показала цікаві опити.
Не обійшлося і без творчої майстерні "Малюємо бульбашками".
Спортивну годину та рухливі ігри було також проведено для вихованців табору.
Із великим задоволенням діти взяли участь у Шоу талантів і фантазерів.

День охорони довкілля
04.06.2021 р. день розпочався ранковим привітанням та веселою зарядкою.
Потім на дітей чекала гра "Екологічна стежина", віртуальні подорожі до Великої Британії та 100 чудес України (ігри, руханки, перегляд відео роликів), спортивна година та веселі ігри.
Також було відведено час на діяльність за інтересами дітей.
Закінчився день прощальним (підсумковим) колом.

День патріота

7 червня День патріота у таборі "Галактика"

Ранкова зустріч, зарядка, віртуальна подорож "Мандруємо Україною", майстер клас "Український сувенір", козацькі розваги "Ми - нащадки козаків", перегляд мультиків та веселі забави на прогулянці чекали на вихованців нашого табору.

День гумору.
У гості завітав клоун Вася. Разом із клоуном діти станцювали запальний танець " ламбада", зробили мумії, розсмішили царівну несміяну , намалювали дружній шарж.
Також працювала творча майстерня "Веселі перегони" та проведено спортивну годину.

День дружби та ввічливості 09.06.2021
Сьогодняшній день у пришкільному таборі "Галактика" був дуже цікавим та насиченим.
Традиційно ранок розпочався веселою зарядкою та колом при вітань. Потім на вихованців табору чекав тренінг "Справжній друг", спортивні естафети та яскраве заняття у рамках проекту БФ "Карітас" Краматорськ "Стійкість і розвиток" - "Колаж дружби". На прикінці розважальної програми на дітей чекали мильні бульбашки, солодка вата і попкорн.

День дитячої творчості та юних талантів 10.06.2021

Талант – це здібності природні,
Обдарування, справжній хист.
Хоч ти не бачиш їх сьогодні,
Бо ще малий на вік і зріст,
Та є в тобі обдарування,
Вони у кожного з нас є.
Лише потрібне намагання
Знайти в своїй душі своє.

День казки (11.06.2021)
Сьогодні у нас незвичайний деньок:
У казку зробили ми впевнений крок.
Із казкою ми вже стрічались не раз,
І знову вона завітала до нас.
В казках є завжди перешкоди, та ЗНАЄМ:
Для творчих дітей їх ніколи немає!
Казка – свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячого мислення й мови, думка, втілена в художнє слово, острівок дитячої творчості. Під її впливом дитина починає бачити навколо себе незвичайні взаємозв’язки між предметами і явищами, досягаючи єдності образів. Водночас дитина переживає хвилюючу радість, яка породжує бажання поділитися своєю думкою з товаришами.

Дивовижно-казковий і насичений на події день видався у вихованців табору "Галактика". Радісні та щасливі діти пішли по домівках, розповідаючи дорогою своїм батькам враження про проведений День казки в таборі «Галактика».

Швидко проминули дні роботи пришкільного табору "Галактика". Багато різних конкурсів, екскурсій та емоцій відбулося за ці дні. Вихователі проводили з учнями різноманітні ігри, змагання, екскурсії, а найголовніше - спілкування.
14.06.2021 року відбулось урочисте закриття табірної зміни пришкільного табору "Галактика". Діти брали участь у квесті "Пошук - скарбів", спортивній естафеті "У дружбі сила" та танцювальному батлі.
Директор пришкільного табору Лисенко Г.М. висловила велику подяку всім вихователям, які робили відпочинок дітей незабутнім та неповторним.
Сподіваємося, що дітям дуже сподобалося перебувати у пришкільному таборі, а ми, в свою чергу, із задоволенням будемо робити дітей щасливими.

До зустрічі наступного року!