ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ЧОМУ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ТАК ВАЖЛИВО МАТИ ХОБІ?

У сучасному світі ми звикли до того, що діти після уроків відвідують гуртки, але ми не так часто думаємо про те, як вони впливають на становлення особистості.

Інколи, перевантаження заняттями ще й після уроків може бути занадто шкідливим для здоров'я, проте мати хобі ― дуже корисно й не тільки для дітей.

Спортивні, творчі або інтелектуальні гуртки сприяють формуванню певних навичок, зокрема соціальних, у дітей ще з раннього віку, адже утворюються групи за інтересами, де всіх об'єднує одна справа, яка може стати початком не тільки міцної дружби, а й професійним орієнтиром.

На щастя, зараз існує безліч можливостей знайти хобі до душі. Проте, при виборі гуртка важливо орієнтуватися на власні вподобання та навички, аби не помилитися з вибором. Подібні заняття можуть мотивувати до вибору майбутньої професії.

Багато підлітків починають шукати себе у 13-17 років, бо саме в цьому віці з'являється більш стійкий інтерес до вивчення та дослідження нового. Найголовніше - ніколи не боятися пробувати та не відкладати на потім. Тільки ми самі можемо впливати на своє майбутнє, тому потрібно шукати та відкривати нові можливості!

ДЕЯКІ ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР:
1) Знайди, які позашкільні освітні заклади чи шкільні гуртки є у твоїй школі, місті (це може бути будинок творчості, палац культури, центр розвитку, музична чи художня школа та ін.)

2) Дізнайся, які гуртки там існують, та проаналізуй, що тобі подобається найбільше та чим би ти хотів займатися.

3) Сходи у це місце та поспілкуйся з викладачем. Якщо тобі все подобається - запишись на перше заняття, попередньо обговоривши з батьками. Головне - не боятися нового колективу, а щоб було не так страшно, можна взяти друга або подругу.

Ось і все! Зовсім не важко, правда? Але якщо ти ще не визначився з уподобанями, можна спробувати спочатку пошукати онлайн. Зараз існує безліч можливостей: вебінари, онлайн-тренінги, курси, де ти можеш спробувати все - від малювання до програмування. Тому не зволікай, та хутчіш починай пошук своєї справи!

«Конкурси, вікторини та квести», — на Донеччині стартує онлайн-платформа для дітей та батьків

На Донеччині під час карантину діти та їх батьки, які мешкають у селищах буферної зони, можуть прийняти участь у онлайн-конкурсах від Карітасу Краматорськ та виграти цікаві призи.

Карітас Краматорськ у рамках проєкту «Стійкість та Розвиток» запускає онлайн платформу «Територія дитинства», на якій діти та їх батьки можуть прийняти участь у творчих майстер-класах, спілкуванні, конкурсах, флешмобах, вікторинах та квестах, повідомляє офіційна сторінка проєкту.

Організатори платформи повідомляють, що їх мета — спонукати дітей та дорослих до активної, змістовної та цікавої діяльності під час карантину, вчити проявляти себе та сприяти налагодженню онлайн комунікації.

Локаціями проєкту стали: с. Орлівка, с. Берестове, с. Званівка, смт. Миронівський, смт. Луганське, с. Верхньокам’янське.

Щоб взяти участь у проєкті треба:

— слідкувати за завданнями на на платформі в ФБ «Територія дитинства Карітас» https://www.facebook.com/groups/1301444203380396/

— виконувати завдання.

Завантажувати роботи в групи Viber свого населеного пункту: с. Орлівка 095−372−14−67, с Берестове 095−197−36−43, с. Званівка 095−166−89−15, смт. Миронівський 099−753−30−90, смт. Луганське 099−951−53−27, с. Верхньокам’янське 050−011−21−05

Кожен учасник конкурсів отримує сертифікат, а переможці — дипломи та призи.

Творчі роботи приймаються до 20.04.2020

Джерело: ІА «Вчасно» — https://vchasnoua.com/donbass/64781-konkursy-viktoryny-ta-kvesty-na-donechchyni-startuie-onlain-platforma-dlia-ditei-ta-batkiv?fbclid=IwAR2QrRIdfSsyFyJyBx6a1bl_wVQlWJ39sfd0kkFEwDBGTlbfql6jz9fHXo4