"АВАРІЯ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС"

26 квіт. 2024
26 квітня учні 8-11 класів Орлівського НВК відвідали виховну годину, де розповідалося про причини та наслідки жахливої катастрофи людства.

Сьогодні дата, яку не святкують: 38 років тому, 26 квітня 1986 року, сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства, відлуння якої відчуваємо й досі.
Трохи історії
Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів.
Пам’ятаємо

Фото та відео для перегляду за посиланням https://www.facebook.com/photo/?fbid=1203933183925876&set=pcb.1080326856367929