ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

23 квіт. 2024
Сьогодні у нашому навчальному закладі пройшов День цивільного захисту

Розпочався він з загальношкільної лінійки "ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ ЦЕ НЕ ЖАРТИ, ТРЕБА ВСІМ ПРО НЬОГО ЗНАТИ"
Де учні дізнали що таке "цивільний захист", познайомилися з планом заходів на цей день.
Потім здобувачі освіти побували на теоретичних локаціях (інформаційні відеолекторії):
1-4 класи «Надзвичайні ситуації та способи їх подолання"
5-7 класи «Обережно! Небезпека»
8-11 класи «Захисти своє життя. Порядок дій у НС»
Не обішлося сьогодні і без практичної частини:
1-4 класи пройшли квест-гру «Наша безпека в наших руках »
5-7 класи переглянули відеурок «Прийоми домедичної допомоги» та перевірили свої знання за допомогою тематичного тесту.
А для 8-11 класів відбулося заняття з елементами тренінгу «Як зняти емоційне напруження та нормалізувати емоційний стан»
«Бережи здоров'я і життя»
Прості та корисні поради, які здобувачі освіти отримали сьогодні, допоможуть зберегти здоров’я та життя у небезпечних ситуаціях.

Фото та відео для перегляду за посиланням https://www.facebook.com/photo/?fbid=962023265538199&set=pcb.1078890106511604